безкоштовна доставка при замовленні від 1400 грн
Каталог
0

Проблеми при оплаті

Сайт все ще находиться в розробці тому теоретично можуть бути деякі моменти, які працюють не корректно. Але є і проблеми, які виникають через ваш банк. Інтернет ліміт, блокування карти чи платежів, тощо. Тут ми опишемо для вас найчастіші проблеми і як з ними боротись. Якщо після читання цієї статті ви не вирішили вашу проблему, то сміливо звертайтесь до нас в інстаграм, телеграм або вайбер. Посилання в кінці сторінки.

  1. Зняло гроші, але на сайті пише статус “скасовано”. Така проблема може бути якщо у вас дуже повільно працює інтенет і на сторінку платіжної системи WayForPay ви перейшли занадто пізно. Бронювання замовлення в нашій системі рівно 10 хвилин. Воно вже встигло автоматично скасуватись, але ви внесли гроші. У нас є система відслідковування таких випадків тому не переживайте. Якщо гроші прийшли і товар все ще в наявності, то найближчим часом ми змінимо статус для вас. Якщо статус не міняється досить довго, то звертайтесь в соц мережі.
  2. Прийшгла відмова від банку. Що робити? Найчастіше відмова приходить тоді, коли у вас не встановлений, або замалий інтернет ліміт. Це спеціальна система захисту щоб шахраї, у випадку отримання ваших даних, не могли зняти грошей більше, аніж встановлено лімітом. Зачасту зараз всі банки використовують двухфакторну аутентифікацію тому це вже не актуально, але проблема лишилась. Потрібно зайти в додаток вашого банку, знайти “Інтернет ліміт” на тій картці, якою хочете оплатити і встановити його на таку суму, щоб вистачило для оплати покупки на сайті. Після покупки, за потреби, можна знову знизити. Зачасту банки дозволяють змінювати цей ліміт 1 раз на 15 хвилин.
  3. Не хочу вбивати дані моєї реальної карти, бо боюсь випадкових списань. Як бути? Тут все значно простіше, аніж ви можете подумати. Достатньо зайти в додаток вашого банку і створити собі окрему інтернет карту. Це безкоштовно і не потрібно мати її фізичну копію. Переводите на неї грошей рівно стільки, скільки потрібно для покупки і оплачуєте через платіжну систему. Зачасту такі картки не можуть іти в мінус тому випадкових списань можна не боятись. Проте, додатково можна це перевірити в налаштуваннях картки. Ну і інтернет ліміт не забудьте виставити, бо по замовчуванню він буде дуже малий і не дозволить провести платіж. В крайньому випадку, таку картку можна пізніше і ліквідувати, але рекомендуємо залишити собі на пізніше для безпечних інтернет покупок.